KVALITA – FÉROVÉ CENY
– TRADÍCIA

Využite profesionálne služby kaderníckeho salónu PIEROT 7 dní v týždni od 9:00 do 21:00 v nákupnom centre AUPARK. Rezervujte si svoj termín, alebo nás navštívte cestou z fitka či po nákupoch – jeden stylista je vždy pripravený postarať sa aj o neobjednaných klientov.

Kadernícky salón PIEROT pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Je spojením zaručenej kvality, férových cien a rokmi overenej tradície.

PIEROT je rodinné kaderníctvo. Prvotriednu vlasovú starostlivosť a rozmaznávanie si zaslúžia nie len dámy, ale aj páni a deti.

Pierot

je zárukou kvality

V PIEROT-e kladieme dôraz na prvotriednu odbornú kvalifikáciu. Naši stylisti majú za sebou prestížne domáce i zahraničné školenia na farbenie, strihanie a úpravu vlasov. Pracujú s exkluzívnou vlasovou kozmetikou značky L’oréal, Kérastase Paris, Alterna a Oribe.

je rokmi overená tradícia

Počas svojej viac ako 20-ročnej histórie sa PIEROT podieľal na mnohých mediálnych projektoch. Máme za sebou niekoľkoročné spolupráce s TV Markíza, TV JOJ, RTVS, týždenníkmi EMMA, EVA, STAR, Šarm, Báječná žena či Markíza. Prvotriednu PIEROT vlasovú starostlivosť sme poskytli aj dvanástke finalistiek súťaže Miss Slovensko.

sú férové ceny

Napriek profesionálnemu tímu stylistov a modernému štúdiu v najlepšej slovenskej lokalite PIEROT nie je exkluzívnym a nedostupným kaderníckym salónom pre elity. Práve naopak! Sme zárukou férových a stabilných cien. Náš cenník je konečný a nemusíte sa báť, že pri ďalšej návšteve salónu zaplatíte inú cenu.

Menu